Bunları Biliyor Musunuz ?

Çiroz - Sehpa Yerleşim Opsiyonu


Ayrıntılı fiyat listesi için tıklayınız...

istCAD v6.0 - Taş İstinat Duvarı

istCAD® 6.0 Taş yazılımı Ağırlık türü (taş) istinat duvarlarının hesap ve analizlerini yaparak detaylı çizim paftasını hazırlar. Veri girişlerinin ve hesap adımlarının kolayca anlaşılabileceği hesap çıktıları hazırlayabilir. Veri girişi ve sonuçları değerlendirme son derece anlaşılır bir formatta olup bütün modüller sesli görsel eğitim videoları ile desteklenmiştir. Yazılımın bu modülünde veri girişi ile üç boyutlu katı model izlenebilmekte ve kullanıcıya boyutlar hakkında fikir verilerek veri giriş hatası en aza indirilmektedir. Yazılım “TS 7994 / şubat 1990 zemin dayanma yapıları” yönetmeliğine uygun olarak çözüm yapmakta ve yapılması zorunlu olan , zemin taşıma gücü , kayma tahkiki , devrilme tahkiki ve toptan göçme analizlerini otomatik olarak yapmaktadır.Toptan göçme analizlerinde önemli bir faktör olan kohezyon da hesaplara dahil edilmiştir.

İstinat duvarının kesit ve ölçülerinin gösterildiği çizim paftasının yanında barbakan ve drenaj borusunun da gösterildiği çizim yer almaktadır. Hiçbir ilave detay ihtiyacı duyulmadan projenize ekleyebileceğiniz bu detay paftasını DWG/DXF formatında da saklayabilir. Diğer popüler çizim programları ile tam uyumlu olarak açabilirsiniz.

Her türlü hesap ve çizim parametrelerine programın “opsiyon” bölümünden ulaşabilir ve düzenleyebilirsiniz. Yazılımlara ait daha kapsamlı hesap çıktı örneği , detay pafta çizimi ve ücretsiz tanıtım - eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

istCAD® 6.0 de veri giriş ekranında Taş duvara ait yükseklik girildiğinde program diğer boyutları otomatik seçer. Kullanıcı isterse bu ölçüleri değiştirebilir. Her ölçü ve parametre değişiminde hesaplar ve stabilite tahkikleri anında tekrar hesaplanarak kullanıcıya anlık bilgi aktarılır. Bu sayede kullanıcı en optimum duvar kesitine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmış olur. Depremli ve depremsiz durumları da dikkate alarak anlaşılır görsellerle desteklenmiş hesap çıktıları otomatik olarak hazırlanır.

 

Yazılımlara ait daha kapsamlı hesap çıktı örneği , detay pafta çizimi ve ücretsiz tanıtım - eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

54.196.125.165 logged Tüm hakları saklıdır. © 2015 Göksa Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.